HAKKIMIZDA

İşinize Saygınlık Kazandıran Yazılım Çözümleri

1998 yılından bu yana hizmette olan Gelişim Yazılım, ulusal temelde işletmelere özel teknoloji çözümleri sunan İstanbul merkezli bir yazılım geliştirme şirketidir. Gelişim Yazılım, teknolojik uzmanlığını özel alan deneyimi ve mükemmellik tutkusuyla birleştirerek çalışır. Böylece işletmenize üst düzey çözümler sunabilir.

Gelişim Yazılım ekibi olarak bizler, kendimizi siz müşterilerimizin gerçek anlamda bir arka plan teknoloji ortağınız olarak görüyoruz. Sizler müşterilerinizin talep, ihtiyaç ve sorunlarına çözümler üretiyorsunuz, biz de sizlerin bu çözümleri üretmenizi hızlandırıyor ve kolaylaştırıyoruz.

İşletmenizin masaüstü, mobil ve web tabanlı uygulamalarının geliştirilmesini sağlıyoruz. İşinizi ileriye taşımaya odaklanan isteğe bağlı geliştiricilere sahip uygulamalarla rekabette öne geçmenizi yardımcı oluyoruz.

Dünya standartlarında yazılım araçları ve görsel açıdan zengin formlar sunarak işletmenizin prestijine katkı sağlayan çalışmaları büyük bir titizlik ve keyifle hayata geçiriyoruz.

Neden Gelişim Yazılım: Farkımız, Çalışma Prensibimiz ve Misyonumuz

En iyi hizmet için en doğru analiz ve yüksek bir anlayış kavramlarının gerekliliğinin bilincinde olarak müşteri ihtiyaçlarını detaylı şekilde analiz ediyor, önce sizi anlıyoruz. Sonra da gerekli sistemleri ve uygulamaları geliştirmek üzere Ar-Ge ve üretim süreçlerini titizlikle planlıyoruz.

Yazılım lisanslama teknolojisi ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Gelişim Yazılım, yazılım lisanslamada sizi zaman kaybından kurtarır. Yeni bilgisayar kurulumlarınızı çok seri yapıyoruz.

Gelişim Yazılım’da devamlı üst düzey çözümler ve sonuçlar elde edebilmeyi sağlamak üzere yazılım geliştirme teknolojileri devamlı güncellenir. Hizmetlerimiz sayesinde size kazandırmayı hedeflediğimiz temel avantajlar;

  • Kurumsal yapınızı ve imajınızı güçlendirmek
  • Operasyonel süreçlerinizin yürütülmesi ve takibini kolaylaştırmak
  • İş akışlarınızı hızlandırmak
  • Kaynak kullanımınızı ve maliyetlerinizi en aza indirerek size tasarruf sağlamak
  • Nihayetinde işinize ve işletmenize saygınlık ve para kazandıran pratik çözümler edindirmektir.

Türkiye’de küçük ve orta ölçekli işletmelerin verimliliklerini artırmak üzere yazılım geliştirme hizmetleri üretmeyi ve bu hizmetleri dünya standartlarında sunmak üzere inovasyon ve yaratıcılık gücümüzü sonuna kadar kullanmayı kendimize misyon edindik.

Yönetim anlayışımız basit, esnek ve müşterilerimize nihai sonuçlar vermeye odaklanmıştır. Siz de dünya standartlarında yazılım çözümlerinin ayrıcalığını deneyimlemek ve vizyonumuzu yakından görmek isterseniz, dilediğiniz zaman tanışmak için ofisimize uğrayabilir veya iletişim sayfamızdan bize bir mesajla ulaşabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz

Teklif Programı

Teklif Hazırlama Programı ile tekliflerinizi hazırlayın, gönderin, takip edin.

Restaurant Express

Restaurant Express Programı restoran, kafeterya , bar, sosyal tesis gibi masa ve adisyon sistemi gereken işletmeler için özel olarak hazırlanmıştır.

Geçiş Sistemleri

Personel için tanımlanan Kontör ve Tutar düşme özelliğinin yanında günlük geçiş sayısı gibi özel tanımlamalar yapmanıza izin verir
.

Hesabım Cari Takip Programı

Muhasebe departmanınız programın basit arayüzü sayesinde Alış, Satış, Tahsilat, Ödeme girdilerini kolayca işleyebilir.