Teklif ve Müşteri Takibini Tek Ekran Üzerinden Yapın!

Tek arayüz üzerinden teklif oluşturabilir, mevcut tekliflerinizi takip edebilir, müşteri profili oluşturarak teklif süreçlerini raporlayabilirsiniz.

Ön Yazı ve Teklif Koşulları Oluşturun.

Teklif Programı, müşterilerinizi özelliklerine göre kategorize ederek, bu kategorilere göre ön yazı ve teklif koşulları oluşturma olanağı sağlamaktadır. Programın ön yazı opsiyonu sayesinde, müşterilerinize yönelik koşulları belirleyebilirsiniz. Ayrıca ön yazı alanlarına tablo ve görsel ekleyebilirsiniz.

Görüşme, Randevu ve Diğer Aktivitelerinizi Kolayca Takip Edin

Müşterileriniz ile oluşturduğunuz randevular, planladığınız görüşmeler ve görevlendirmeler program sayesinde tek bir opsiyondan takip edilebilmektedir. Teklif Aktivite özelliği sayesinde tüm bunları takip edebilir ve alarm oluşturabilirsiniz.

Teklifinizi Farklı Formatlarda Kaydedip Gönderin

Oluşturmuş olduğunuz teklifleri farklı dosya formatlarında kaydedebilir, ön izleme sağlayabilir ve müşterilerinize Outlook yoluyla e-posta olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca, tekliflerinizi .html uzantısıyla kaydedip web sayfasına dönüştürebilirsiniz. Programda oluşturduğunuz bütün teklifler, kolaylıkla görüntülenip gönderilebilecek formatlara dönüştürülmektedir.

Maliyet Raporu Hazırlayın

Kullandığınız program ile teklif maliyetlerini hesaplamak oldukça kolay. Üzerinde çalıştığınız teklife ait proje maliyet raporunu tek tuşla görüntüleyebilir, PDF formatında çıktı alabilir ve yazdırabilirsiniz.

Teklif Listesini Excel Formatına Dönüştürün

Oluşturduğunuz teklif listesini Excel formatına dönüştürerek doküman çıktısı alabilirsiniz. Teklif detayları, programda olduğu gibi sütunlara bölünerek görüntülenecektir.

Döviz Kurlarını Dönüştürerek Maliyet ve Kazançları İnceleyin

Gelişim Teklif Programı, döviz kurlarını inceleme ve dönüştürme imkânı sunmaktadır. Üstelik programda kullanılan kurlar, doğrudan Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’ndan indirilmektedir. Programın kur çevrim ve yönetim özelliği sayesinde döviz kurlarını gündelik olarak takip edebilir, kur değişimlerine göre kâr-zarar grafiği çıkarabilir ve tekliflerinizle ilgili maliyet ve kazançları kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Güncel döviz kurlarını indirmek için internet bağlantınızın olması yeterlidir.

Ödeme Planı Oluşturun

Tahsil edeceğiniz ödemeleri ve taksit oranlarını birkaç saniye içinde belirleyebilirsiniz. Teklif programının ödeme planı özelliği sayesinde, toplam fiyatı taksitlere bölebilir, vade-faiz oranlarını ve ödeme biçimini belirleyerek detaylı bir rapor çıkarabilirsiniz. Çıkardığınız bu raporu e-posta ile gönderilecek formatlara dönüştürebilirsiniz.

Sipariş Bilgilerini Tek Ekrandan Belirleyip Yönetebilirsiniz.

Sattığınız ürün ve hizmetlerin sipariş detaylarını, kargo, sigorta ve diğer masraflarını tek ekrandan belirleyebilir, fatura bilgilerini müşterilerinize göndereceğiniz rapora ekleyebilirsiniz.

Sözleşme Oluşturup Düzenleyebilirsiniz

Mal ve hizmet satışlarınız için geçerli olacak sözleşmeleri program üzerinden oluşturabilir, düzenleyebilir ve müşteriye sunacağınız teklif raporlarına ekleyebilirsiniz. Ayrıca sözleşme şablonları oluşturarak, aynı tipteki müşteriler için kullanabilirsiniz.

Teklif Görünümü Özelliği

Teklifinizde hangi ögelerin yer alacağını belirleyebilir ve raporun içeriğini bu şekilde oluşturabilirsiniz.

Teklif Revizyonlarını Kontrol Edin

Tekliflerinizde daha önce yapmış olduğunuz revizyonları tek ekrandan kontrol edebilir, önceki fiyatları inceleyebilir ve yeni teklifleri planlayabilirsiniz. Yaptığınız bütün revizyonlar otomatik olarak kaydedilmektedir.