Tüm tekliflerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiz..

Yazılım lisanslama teknolojisi ile Türkiye’de bir ilke imza atan Gelişim Yazılım , yazılım lisanslamada ki zaman kaybını en aza indirecek yöntemlerle çalışmaktadır. Müşterilerimizin, bilgisayar değişiklikleri veya yeni bilgisayar kurulumları çok seri bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ürünlerimizin ARGE ve üretim süreçleri titizlikle planlanmaktadır. İhtiyaç duyulan yazılım geliştirme teknolojileri sürekli güncel ve tüm ürünlerimiz zengin formlarla çalışmaktadır.

Gelişim Yazılım ailesi olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz yazılım çözümleri ile öncelikli amacımız müşterilerimizin kurumsal yapılarını güçlendirerek, operasyonel işleri dijital dünyaya taşıyarak kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır. Bu misyonu gerçekleştirirken müşterilerimizin ihtiyaçlarını çözmeyi ve başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Gelişim Yazılım, kurumların ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz eder. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu sistem ve uygulamaları optimum düzeyde geliştirir.

ÖRNEK TEKLİFLER

Excel dosya klasörü ve yığınlarından kurtarıyoruz!

Üretim yapan firmalar artık ürün maliyetlerini de teklif programı üzerinden görebilir ve buna uygun tekliflendirme sağlayabilirler. İhracat Yapan Firmalarda Tekliflendirme / Satış Departmanı artık tek belge üzerinden tek bir tıkla satış sürecinin adımları olan, Proposal Form - Proforma - Commercial Invoice - Packing List - Material List dönüşümlerini sağlayabilir.

Müşteri ve iş takip süreçlerinizi teklif programınızdan yapın.Süreç tarihlerine göre rapor alarak takibi sağlayın.

Tekliflerinizi "Outlook üzerinden gönder" seçeneği ile gönderin, zaman kazanın.

Teklif Programı, Yurt Dışı Proforma işlemlerine sigorta, nakliye gibi farklı masraf kalemlerini de ekleyebilmektedir. Teklifinizi tek tıklamayla Türkçe ve İngilizce Proforma faturaya dönüştürün, dilerseniz diğer dillerde şablonlar hazırlayın.

Toplam teklif tutarlarını, sipariş tutarlarını, illere, bölgelere, satıcılara, müşterilere göre gruplayıp, aylık bazda rapor alin. İsterseniz o ay içinde kaç teklifin satışa dönüştüğünü görebilir. Satış temsilcisi bazında yapılan satışları tek tıklamayla görebilirsiniz.

Teklif durumlarını iş akışınıza uygun hale getirebilir, önem durumuna göre renklendirme yaparak takip edebilirsiniz.

Teklif gönderirken ek dosya oluşturun.

Alternatif Teklif şablonlarını kullanarak, amacınıza uygun doküman üretin.Ürün kartlarına ait, teknik özellikler, kullanım kılavuzu vb. gibi alanlara resimler, tablolar ekleyin, teklifinizin içinde otomatik olarak çıksın. Ürün kartlarınızı excel ortamından toplu olarak alabilir, Gelişmiş kayıt alma araçları sayesinde mükerrer ürün kodlarini tespit ederek daha sağlıklı bir ürün kartı yapısı elde edebilirsiniz. Ürün resimlerini toplu olarak alma özelliği sayesinde tek tek veri girmeden zaman kazanabilirsiniz. Ürünler ile ilgili şartname, kurulum kullanım klavuzu gibi hazır dokümanları ürün kartlarına ekleyin. Bu sayede teklif ettiğiniz ürünlere ait dökümanları Outlook üzerinden otomatik olarak müşterinize gönderin.

Teklifle ilgili evraklarınızı teklifinize link ekleyerek kullanın. Dilerseniz Word ortamında hazırladığınız sözleşmenizi teklifinizle ilişkilendirebilirsiniz. Teklif Programı otomatik doldurma teknolojisi ile ilgili Metinsel dokumanlarınızın içindeki doldurulacak alanları tespit ederek otomatik doküman oluşturabilir, bu dokumanı müşterinize teklifle birlikte gönderebilirsiniz. Dilerseniz bu dosyayı pdf ve word formatlarına çevirebilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun sayı,metin,tarih,kontrol kutusu kolonlarını teklif listenize ekleyin.Eklediğiniz değerleri rapor şablonunda kullanarak doküman üretin.Örneğin,sevk tarihi, sipariş tarihi, nakliye tarihi ,sevkiyat miktarı,en,boy gibi alanlar kullanarak amacınıza uygun evrak üretin,takip edin.

Metin kısmina Firma ünvanı girebilir, bunun yanında ÇOK GİZLİ, TEKLİFİMİZ, KURUMA ÖZEL ...vb isteğe bağlı metinler kullanabilirsiniz. Transparan değerini arttırıp eksilterek şeffaflık ayarını yapabilirsiniz. Font seçimi ile renk ve dolgunluk gibi ayarlarla gözü rahatsız etmeyecek şekilde filigran oluşturabilirsiniz.

Bayi, son kullanıcı, yurt dışı müşterisi gibi farklı müşteri kategorilerine özel, ön yazı ve teklif koşulları oluşturun. Bu alanlara resim ekleyin, tablolar oluşturun, kaliteli ve hızlı teklif üretin.

Teklif kalemlerinizi para birimi çeviricisi ile tek bir para birimine çevirin.