Fiyat Tekliflerinizi Takip Edin !

Fiyat teklifleriniz ile ilgili tüm aktiviteleri, görevleri, ürün fiyatlarını tek ekran üzerinden takip ederek ve teklifiniz ile ilgili tüm süreci hızlı ve kolay bir şekilde izleyin.

Hızlı Aktivite ile Satışı Hızlandırın!

Satış teklifi ekranından müşterileriniz ile tüm aktiviteleri hızlı bir şekilde yaparak tekliflerinizi hızla satışa dönüştürün.

Hızlı Bilgi Edinin

Stok ve hizmetleriniz ile ilgili fiyat, miktar bilgisine hızlı bir şekilde ulaşarak en doğru fiyat ile teklifinizi verin .

Hızlı Bilgi Akışı

Tekliflerinizi ile ilgili fiyat, ürün, teslim süresi vb. konuları tek ekran üzerinden tüm ekibiniz ile görüşerek bilgi akışını hızlandırın.

Excel den Fiyatlarınızı Otomatik Aktarın !

Müşterilerinize çok kalem fiyat teklifi hazırlarken ürünlerinizin fiyatlarını excel de hızlı bir şekilde oluşturarak aktarım sağlayabilirsiniz.

Satış Ekibinize Limit Oluşturun

Fiyat teklifinizi hazırlarken ürün maliyetinin altına inmesini engelleyebilirsiniz. Satış ekibinize belli bir tutarın üzerine çıktığında onay limiti konayarak belli bir limitin üzerinde teklif vermesini engelleyebilirsiniz.

Pdf Teklif Hazırlama

Müşterileriniz için oluşturmuş olduğunuz fiyat tekliflerinizi Word, excel vb. programları kullanmanıza ihtiyaç kalmadan pdf formatında müşterilerinize direk e-posta gönderebilirsiniz.

Online Teklif Hazırlama

Teklif hazırlama programının bulut ve web tabanlı yapısı sayesinde tüm cihazlarınız ile online teklif hazırlayabilirsiniz. Bu tekliflere her yerden ve her cihazdan erişebilirsiniz.